TOPlist


Royal CaninRoyal Canin Maxi Junior - 15 kg

Kategorie MAXI je určena pro psy, kteří v dospělosti váží mezi 26 a 44 kg. Suché krmivo pro bezpečný a harmonický růst psů do 15 měsíců - velikost balení 15 kg. Zajišťuje harmonický vývoj kostry a svalů pomocí vyvážené energie / bílkovin a vápníku / fosforu. Pomáhá chránit zdraví kloubů od útlého věku pomocí vysokého obsahu glukosaminu a chondroitinu a EPA a DHA s protizánětlivými účinky. Pomáhá vytvářet přirozenou obranyschopnost prostřednictvím patentovaného komplexu antioxidantů (taurin, lutein, vitamíny E a C) a mannan-oligosacharidů.

Složení:


Kukuřice, dehydratované drůbeží maso, vysoce stravitelné* izolované rostlinné bílkoviny, kukuřičný lepek, živočišné tuky, vysoce stravitelné* živočišné bílkoviny, kukuřičná moučka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, řepné řízky, sojový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, lusky a semínka psyllia, vaječný prášek, L-lysin, hydrolyzovaný výtažek z kvasnic (bohatý na mannan-oligosacharidy), DL-metionin, taurin, hydrolyzovaní korýši (bohatí na glukosamin), hydrolyzovaná chrupavka (bohatá na chondroitin), výtažek z měsíčku (bohatý na lutein).
Proteiny (%) 32.0
Tuk (%) 14.0
Popel (%) 6.9
Škrob (%) 31.2
Vláknina (%) 1.7
Vlhkost (%) 8.0

Royal Canin Maxi Adult - 15 kg

Kategorie MAXI je určena pro psy, kteří v dospělosti váží mezi 26 a 44 kg. Suché krmivo - od 15 měsíců do 5 let. Velikost balení 15 kg. Udržuje ve formě. Podporuje zdravou srdeční činnost prostřednictvím přídavku taurinu, který stimuluje srdeční činnost. Pomáhá udržet zdravé klouby pomocí vysokého obsahu glukosaminu a chondroitinu a EPA a DHA (0,40%) s protizánětlivými účinky.

Složení: 

Kukuřice, dehydratované drůbeží maso, kukuřičná moučka, živočišné tuky, dehydratované vepřové bílkoviny, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerály, rybí tuk, sojový olej, kvasnice, vaječný prášek, hydrolyzovaní korýši (bohatí na glukosamin), taurin, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).

Proteiny (%) 26.0
Tuk (%) 17.0
Popel (%) 6.0
Škrob (%) 35.0
Vláknina (%) 1.4
Vlhkost (%) 9.5
Royal Canin Giant Adult - 15 kg

Kategorie GIANT je určena pro psy, kteří v dospělosti váží přes 45 kg. Pomáhá udržovat vitalitu a dokonalou kondici organismu. Suché krmivo pro dospělé psi starší 18 - 24 měsíců - velikost balení 15 kg. Patentované granule podporující kousání a snižující rychlost příjímání potravy na polovinu. Tím předcházejí polykání vzduchu a vzniku trávicích poruch u psů obřích plemen. Posiluje zuby a zlepšuje ústní hygienu. Pomáhá zpomalit účinky stárnutí. Snížený obsah fosforu podporuje funkci ledvin a zvýšená koncentrace vitamínu E (500 mg/kg), C (200 mg/kg) a selenu pomáhá chránit buňky. Podporuje zdravou srdeční činnost. Vynikající kombinace L-karnitinu (50mg/kg) a taurinu (1000 mg/kg) stimuluje stahy srdeční svaloviny.

Složení:

Dehydratované drůbeží maso, kukuřičná moučka, kukuřice, živočišné tuky, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, rybí tuk, minerály, sojový olej, kvasnice, vaječný prášek, hydrolyzát korýšů (zdroj glukosaminu), L-tyrosin, L-karnitin, hydrolyzát chrupavky (zdroj chondroitinu).

Proteiny (%)
28.0
Tuk (%)
20.0
Popel (%)
5.6
Škrob (%)
32.4
Vláknina (%)
1.3
Vlhkost (%)
8.0
Royal Canin Medium Adult - 15 kg

Kategorie MEDIUM je určena pro psy, kteří v dospělosti váží mezi 11 a 25 kg. Podporuje optimální kondici dospělého psa od 12 měsíců do 7 let věku - velikost balení 15 kg. Díky uzpůsobenému přísunu energie (14% tuků a 3930 kcal/kg naměřené energetické hodnoty) pomáhá udržovat optimální váhu. Díky vysoce kvalitním bílkovinám a vyváženému přísunu vlákniny, jež regulují činnost trávicího ústrojí, zajišťuje optimální trávení potravy. Vybraná přírodní ochucovadla, speciálně vyvinutá velikost, tvar a struktura granulí a jejich dokonalá konzervace (v ochranné atmosféře zbavené kyslíku).

Složení:

Dehydratované drůbeží maso, pšeničná moučka, kukuřičná moučka, kukuřice, pšenice, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné bílkoviny, dehydratovaná vepřová bílkovina, řepné řízky, rybí tuk, sojový olej, kvasnice, minerály, výtažek z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), vaječný prášek.

Proteiny (%)
25.0
Tuk (%)
14.0
Popel (%)
5.4
Škrob (%)
39.7
Vláknina (%)
1.3
Vlhkost (%)
9.5

Royal Canin Medium Junior - 15 kg

Kategorie MEDIUM je určena pro psy, kteří v dospělosti váží mezi 11 a 25 kg. Suché krmivo, zajišťující harmonický růst v období po odstavení štěněte až do 12 měsíců věku - velikost balení 15 kg. Výborná stravitelnost díky využití probiotik (frukto-oligosacharidů, mannan-oligosacharidů a řepných řízků), které podporují vyváženou střevní flóru a zlepšují kvalitu stolice. Speciální složení, jež pomáhá štěněti posílit jeho přirozenou obranyschopnost, a to pomocí komplexu antioxidantů (taurinu, luteinu, vitamínů E a C) a mannan-oligosacharidů. Zajišťuje harmonický růst díky vysokému obsahu energie (4190 kcal/kg naměřené energetické hodnoty) a vysokému obsahu bílkovin (32%) splňuje požadavky na rychlý rozvoj organismu, a to i přesto, že trávicí kapacita štěněte zůstává stále ještě omezená. Podporuje pevnou kosterní stavbu díky přísunu vápníku a fosforu.

Složení:

Dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, pšeničná moučka, kukuřičná moučka, kukuřice, dehydratovaná vepřová bílkovina, řepné řízky, pšenice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, minerály, rybí tuk, kvasnice, sojový olej, frukto-oligosacharidy, DL-metionin, výtažek z kvasnic (zdroj mannan-oligosacharidů), vaječný prášek, taurin, výtažek z měsíčku (zdroj luteinu).

Proteiny (%)
32.0
Tuk (%)
20.0
Popel (%)
5.9
Škrob (%)
26.5
Vláknina (%)
1.6
Vlhkost (%)
8.0


Royal Canin Medium Sensible - 15 kg

Kategorie MEDIUM je určena pro psy, kteří v dospělosti váží mezi 11 a 25 kg. Suché krmivo pro aktivní psy nebo pro psy s citlivým zažíváním od 12 měsíců, možno užívat v průběhu celého života - velikost balení 15 kg. Díky vysokému obsahu energie (4190 kcal/kg naměřené energetické hodnoty)
splňuje energetické požadavky aktivních psů, aniž by docházelo k přetížení žaludku, což je běžný problém u mnoha psů s citlivým zažíváním. Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky. Zinek, vitamín A a biotin zachovávají integritu pokožky a podporují její hojení. Vitamíny E a C pomáhají neutralizovat volné radikály. EPA - DHA (Omega 3, mastné kyseliny obsažené v rybím tuku) pomáhají chránit pokožku a střevní sliznici. Pomáhá zlepšovat kondici buněk a zpomaluje účinky stárnutí díky vysokému obsahu vitamínu E (600 mg/kg) a C (300 mg/kg), selenu a snížené hladině fosforu (0,6 %)
.

Složení:

Rýže, dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, izolované rostlinné bílkoviny, kukuřičný lepek, rostlinné oleje (sojový a brutnákový), minerály, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, výtažek z kvasnic (zdroj mannan-oligosacharidů), vaječný prášek.


Proteiny (%) 25.0
Tuk (%) 18.0
Popel (%) 5.4
Škrob (%) 37.1
Vláknina (%) 1.0
Vlhkost (%) 9.5


Royal Canin Energy - 15 kg

Speciální suché krmivo pro dospělé psy s dlouhodobou zátěží a/nebo intenzivní aktivitou - velikost balení 15 kg. Vysoký přísun energie pro psy, kteří jsou vystaveni dlouhodobé zátěži a/nebo intenzivní aktivitě. Zdravá výživa pro sportovní a nebo služební psy s intenzivní úrovní aktivity v extrémních klimatických podmínkách. Vynikající tolerance trávení díky kombinaci různých živin jako jsou např. pšeničný lepek, lusky psyllia a rýže. Pomáhá zpevňovat strukturu kostí a chrání klouby, a to díky vyváženému obsahu vápníku a fosforu a obsahu glukosaminu a chondroitinu.

Složení:

Dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, rýže, vysoce stravitelný* pšeničný lepek, rostlinné oleje (včetně oleje z kopry), vysoce stravitelné dehydratované drůbeží bílkoviny*, drůbeží játra, minerály, řepné řízky, rostlinná vláknina, rybí tuk, lusky a semínka z psyllia, frukto-oligosacharidy, stopové prvky (včetně chelátových stopových prvků), hydrolyzovaný výtažek z kvasnic (bohatý na mannan-oligosacharidy), L-lysin, taurin, L-karnitin, hydrolyzovaní korýši (bohatí na glukosamin), hydrolyzovaná chrupavka (bohatá na chondroitin), výtažek z měsíčku (bohatý na lutein), vitamíny.

Proteiny (%) 32.0
Tuk (%) 30.0
Popel (%) 8.2
Škrob (%) 15.8
Vláknina (%) 2.0
Vlhkost (%) 8.0


Royal Canin Energy 4300 - 15 kg

Speciální suché krmivo pro dospělé psy s krátkodobou zátěží a/nebo nepříliš intenzivní aktivitou - velikost balení 15 kg. Zdravá výživa na míru pro sportovní a/nebo služební psy s mírnou úrovní aktivity v mírných klimatických podmínkách. Vynikající tolerance trávení díky kombinaci různých živin jako jsou např. pšeničný lepek, lusky psyllia a rýže. Pomáhá zpevňovat strukturu kostí a chrání klouby, a to díky vyváženému obsahu vápníku a fosforu a obsahu glukosaminu a chondroitinu.

Složení:

Rýže, dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, vysoce stravitelný* pšeničný lepek, kukuřičný lepek, minerály, drůbeží játra, rostlinné oleje (včetně oleje z kopry), rostlinná vláknina, řepné řízky, rybí tuk, lusky a semínka z psyllia, L-lysin, stopové prvky (včetně chelátových stopových prvků), hydrolyzovaný výtažek z kvasnic (bohatý na mannan-oligosacharidy), taurin, DL-metionin, hydrolyzovaní korýši (bohatí na glukosamin), L-karnitin, hydrolyzovaná chrupavka (bohatá na chondroitin), výtažek z měsíčku (bohatý na lutein), vitamíny.

Proteiny (%) 28.0
Tuk (%) 21.0
Popel (%) 7.5
Škrob (%) 28.4
Vláknina (%) 2.9
Vlhkost (%) 8.0


Lze objednat i ostatní sortiment této značky.